Про компанію

Sunny Food є провідним виробником сухих сніданків та продуктів  здорового харчування. Ми намагаємось бути лідерами в інноваціях, розвитку та  виробництва продукції, яка є легким та смачним шляхом до здоров'я,  краси та гармонії.

В основі політики компанії лежить безкомпромісний контроль якості  продукції на всіх етапах виробництва та збуту. Для виконання цієї задачі ми  ретельно перевіряємо сировинну базу, контролюємо санітарний стан виробничих та складських приміщень, підбираємо відповідальний та компетентний персонал. А щорічне проходження незалежного аудиту контролю якості та  безпеки по міжнародному стандарту IFC в Європейскому центрі менеджменту якості та гігієни харчових продуктів, забезпечує нам повну впевненість в правильності нашої політики.

Sunny Food активно співпрацює з ведучими українскими та  міжнародними торговыми мережами, серед яких: «METRO Cash & Carry»,  «Ашан», «Сільпо», «Фуршет», «АТБ маркет» , «Велика Кишеня» та інші. В загальному, продукція нашого заводу (ТМ «Фрукталія»; ТМ «Dr.Benner»; ТМ «Золотой  Кранч»; ТМ «Magic»; ТМ «Легка каша»; ТМ «Фантастика»; ТМ «Некласична закуска») представлена 135 000 торгових точок,  а географія продажів покриває всю територію України та ближнього зарубіжжя.

З часом наша робота з торговими мережами переросла в більш тісну співпрацю, і сьогодні ми співпрацюємо з відомими ритейлерами як  виробники СТМ:   «АRO»,  «Fine Food», «Повна чаша», «Премия», «Фуршет» та ін. Потрібно сказати, що виробник СТМ визначається на відкритому тендері, серед учасників якого окрім вітчизняних претендентів присутні відомі західні компанії, котрі становлять серйозну конкуренцію. Не дивлячись на це,  саме наша продукція оцінюєтся по достоїнству.

На сьогодняшній день наша компанія займає лідируючі позиції на рынку мюслі та кранчі України. Ми зацікавлені в розширенні географії продаж. З цією метою ми пропонуємо:

  • стабільно високу якість продукції
  • конкурентні ціни
  • лояльні умови співпраці


Ми завжди готові до діалогу та розглянем будь-які пропозиції!