Про компанію

Sunny Food один з провідних в Україні виробників готових сніданків та продуктів здорового харчування. Компанія була заснована в 2003 році. В основі політики компанії - безкомпромісний контроль якості продукції на всіх стадіях виробництва та збуту. Для виконання цієї задачі ми ретельно перевіряємо базу сировини, контролюємо санітарний стан виробничих та складських приміщень, підбираємо відповідальний і компетентний персонал. Щорічне проходження незалежного аудиту контролю якості та безпеки за міжнародним стандартом IFC в Європейському центрі менеджменту якості та гігієни харчових продуктів забезпечує нам повну впевненість у правильності нашої політики.

Sunny Food активно співпрацює з провідними українськими та міжнародними торговими мережами, серед яких: «Ашан», «Сільпо», «Фуршет», «АТБ маркет», «Велика кишеня», «Billa», «Novus», «Таврія», «Альянс Маркет». Продукція заводу представлена в більш ніж: 15 000 торгових точках власними торговими марками. З 2003 року «Sunny Food» активно розвиває напрямок Private Label і на сьогоднішній день продукція заводу реалізується під такими торговимі марками, як «Thebabyfarm», Китай (мюслі, гранола, горішки), «Crane», Китай (гранола), «Fresh Box», Білорусь (мюслі), «Геркулес», Україна (мюслі, пластівці), «Еколенд», Україна (мюслі), «Аліска», Україна (каші, готові сніданки), «Премія», Україна (готові сніданки, мюслі), «Повна чаша», Україна (мюслі), «Наш продукт», Україна (мюслі), «Екстра», Україна (мюслі), «Народна», Україна (мюслі), «Фуршет», Україна (мюслі, кранчи, готові сніданки, вівсяні пластівці), «Субота», Україна (мюслі), «Nora», Румунія, Молдавія (мюслі) та ін.

Ми прагнемо бути лідерами в інноваціях, розвитку і виробництві продукції, яка є легким і смачним шляхом до здоров’я, краси та гармонії.

Компанія Sunny Food пропонує своїм партнерам

  • стабільно високу якість продукції
  • конкурентні ціни
  • лояльні умови співпраці


Ми завжди готові до діалогу та розглянем будь-які пропозиції!